ULW3-100RJA1 by welwyn / tt electronics
Image is representational - see mfr. specs
ULW3-100RJA1
Welwyn / TT Electronics
Through Hole Wirewound Resistor, Ulw Series, 100 Ohm, 3 W, - 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Accessories
DESCRIPTION