VRW37-3M16FI by welwyn / tt electronics
VRW37-3M16FI
Welwyn / TT Electronics
Res Thick Film 3.16M Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Cement AXL Ammo
RoHS Compliant
Ammo Pack Packaging
Accessories
DESCRIPTION