WPGT-2R2700B8L by world products
WPGT-2R2700B8L
World Products
Gas Discharge Tubes 2700VDC 1pF Axial Thru-Hole
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: WPGT2R2700B8L
Supplier:
World Products
Part No:
WPGT-2R2700B8L
COO:
CN
ECCN:
EAR99
100
Typical DC Sparkover Voltage@100V/s:
2700 V