PIM60.125
PULSAC-DC Power Supply - 60W - 12-15VDC - DIN Rail - Input: AC 100-240V - 36x90x91mm - large screw terminals
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
AC-DC Power Supply - 60W - 12-15VDC - DIN Rail - Input: AC 100-240V - 36x90x91mm - large screw terminals
Search Keywords: PIM60125
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
PULS
Part No:
PIM60.125
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CZ
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
IN STOCK: 16
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 2 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
KU325N
Rotary Disconnect Switch Rotary Handle/Shaft 600V AC 25A 3P
Socket Contact - Multimate III+ Series - 14 to 18 AWG - Brass Contact with 50.0µin (1.27µm...