Q5-4X-1/2-01-QB48IN-5 by qualtek electronics
Image is representational - see mfr. specs
Q5-4X-1/2-01-QB48IN-5
Qualtek Electronics
Heat Shrink - 2 Wall - w/Adhsv - Polyolefin - 4:1 - Clr: Black - ID: 1/2" - L: 48" - 5/Pkg
RoHS Compliant
Tray Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: Q54X1201QB48IN5
Part No:
Q5-4X-1/2-01-QB48IN-5
Package Type:
Tray
Operating Temperature:
-55 to 125 °C
Inside Diameter After Shrinking:
3 mm
Inside Diameter Before Shrinking:
12 mm