RACM230-54SG
RECOMAC/DC Converter - 54VDC - 230 Watt - 4” x 2” - Open Frame
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
AC/DC Converter - 54VDC - 230 Watt - 4” x 2” - Open Frame
Search Keywords: RACM23054SG
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
RECOM
Part No:
RACM230-54SG
Alias/AKA:
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Package Type:
Box
AC Input Voltage:
230 V