66L120-0368 by sensata / airpax
Image is representational - see mfr. specs
66L120-0368
Sensata / AIRPAX
Thermostat - 248°F (120°C) Switching Temperature - ±9°F (±5°C) Tolerance - 1A (120VAC), 1A (48VDC) - 4-SMD - Gull Wing - PC Pins.