LELBX1-35132-15-V by sensata / airpax
LELBX1-35132-15-V
Sensata / AIRPAX
Circuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 15A - 240VAC - 1 Pole - Rocker - Panel Mount. ...