PW153KB2403F01
SL Power / Advanced EnergyPower Supply, AC-DC, 24V, 1.7A, 100-240V In, Enclosed, Desktop, External, 41W, PW Series
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Power Supply, AC-DC, 24V, 1.7A, 100-240V In, Enclosed, Desktop, External, 41W, PW Series
Search Keywords: PW153KB2403F01
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
SL Power / Advanced Energy
Part No:
PW153KB2403F01
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
VN
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
250
Adapter Color:
Black
Dimension:
101 x 61 x 34 mm