SP103A-1123LBT.GN
SunonAC Fan Ball Bearing 115V 0.13A/0.11A 11W 2150RPM/2300RPM 72CFM/78CFM 37dBA/39dBA Flange Mount
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
AC Fan Ball Bearing 115V 0.13A/0.11A 11W 2150RPM/2300RPM 72CFM/78CFM 37dBA/39dBA Flange Mount
Search Keywords: SP103A1123LBTGN
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Sunon
Part No:
SP103A-1123LBT.GN
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
PH
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
30
Package Type:
Box
IN STOCK: 108
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 26 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
Support bracket for busbars
ML100.100
AC-DC Power Supply - 100W - 24 to 28VDC - DIN Rail - Input: 100 to 240VAC - 73x75x103mm
ML50.100
AC-DC Power Supply - 50W - 24-28VDC - DIN Rail - Input: AC 100-240V | DC 110-300V - 45x75x...
AC-DC Power Supply - 60W - 24-28VDC - DIN Rail - Input: AC 100-240V | DC 110-300V - 45x75x...