FBMH1608HL121-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
FBMH1608HL121-T
Taiyo Yuden
Ferrite Beads Power Chip 120Ohm 25% 100MHz 1.2A 0.13Ohm DCR 0603 Automotive T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: FBMH1608HL121T
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
FBMH1608HL121-T
COO:
PH
ECCN:
EAR99
4000
Package Type:
REEL
Impedance:
120 Ohm
Maximum DC Current:
1.2 A
Dimension:
1.7 x 0.9 x 0.9mm mm