LMK105BJ105KV-F by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
LMK105BJ105KV-F
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 1uF ±10% - 10VDC - X5R - 0402 - Tape&Reel ...
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: LMK105BJ105KVF
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
LMK105BJ105KV-F
Alias/AKA:
RMLMK105BJ105KV-F
COO:
CN
ECCN:
EAR99
10000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
12227uF
Voltage:
102253VDC
Package/Case:
Tolerance:
102252%