LMK212BJ226MG-T by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
LMK212BJ226MG-T
Taiyo Yuden
Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 22uF ±20% - 10VDC - X5R - 0805 - Tape&Reel ...
DESCRIPTION
Search Keywords: LMK212BJ226MGT
Part No:
LMK212BJ226MG-T
Alias/AKA:
CELMK212BJ226MG-T
COO:
MY
ECCN:
EAR99
3000
Capacitance Value:
222227uF
Voltage:
102253VDC
Package/Case:
Tolerance:
202252%