UVK105CH3R6JW-F by taiyo yuden
Image is representational - see mfr. specs
UVK105CH3R6JW-F
Taiyo Yuden
High Freq Multi Layer Ceramic Capacitor - SMD - 3.6pf (+/-) 5% - 50VDC - C0H - 0402 - Tape&Reel
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
Discontinued
DESCRIPTION
Search Keywords: UVK105CH3R6JWF
Supplier:
Taiyo Yuden
Part No:
UVK105CH3R6JW-F
Alias/AKA:
RVUVK105CH3R6JW-F
COO:
CN
ECCN:
EAR99
10000
Package Type:
REEL
Capacitance Value:
3.6 pF
Voltage:
50 VDC
Package/Case:
0402
Tolerance:
5 %
Life Cycle:
Discontinued
  This product is discontinued, but still in stock
IN STOCK: 9,829
Ships today, if you order in
Buy all 9,829 in-stock or the regular minimum order quantity of 10000