CC10-0503SF-E by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
CC10-0503SF-E
TDK-Lambda
Single Output DC-DC Converter - 10W - Vin: 5V - Vout: 3V - Thru-Hole DIP Package
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION