CCG15-24-15D by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
CCG15-24-15D
TDK-Lambda
Dual Output DC-DC Converter - 15W - Vin: 9 to 36V - Vout: ±15V - Remote On/Off - Thru-Hole 1"x1" Package
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION