CCG1R5-12-05SF by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
CCG1R5-12-05SF
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Input 5/12VDC - Output 5V 0.3A - 1.5W TH
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION