CCG1R5-24-12SF by tdk-lambda
Image is representational - see mfr. specs
CCG1R5-24-12SF
TDK-Lambda
DC-DC - PCB Mount - Input 12/24VDC - Output 12V 0.13A - 1.56W TH
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION