HD34-24-19PE
TE Connectivity / Deutsch AutomotiveConn Circular PIN 19 POS Crimp ST Jam Nut 19 Terminal 1 Port Automotive Package
RoHS Compliant
Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Conn Circular PIN 19 POS Crimp ST Jam Nut 19 Terminal 1 Port Automotive Package
Search Keywords: HD342419PE
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
TE Connectivity / Deutsch Automotive
Part No:
HD34-24-19PE
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
MX
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Package Type:
Pack
IN STOCK: 45
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 13 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
SDE F MINI MIC 0.35-1.5mm2 ASSY
HD34-24-9PN
Conn Circular PIN 9 POS Crimp ST Jam Nut 9 Terminal 1 Port Automotive Package
Butt Splice - Yellow - PIDG Series - 10-16 AWG - 6.64 mm² - Nylon (Polyamide).
23POS,AMPSEAL,SOC HSG ASSY,SLD,COD 5
35 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue 0.157" (4.00mm)