CRGP1210F12R by te connectivity / neohm brand
Image is representational - see mfr. specs
CRGP1210F12R
TE Connectivity / Neohm Brand
Thick Film Resistor - SMD 1210 - 12 ohm (+/-) 1% - 3/4 W - 200V - TCR (+/-) 100ppm/°C - -55°C to +155°C - Tape&Reel
RoHS Compliant
Reel Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: CRGP1210F12R
Supplier:
TE Connectivity / Neohm Brand
Part No:
CRGP1210F12R
Alias/AKA:
COO:
TH
ECCN:
EAR99
5000
Package Type:
Reel
Power Rating:
.75 W
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C
Voltage Rating:
200 V