LR1F68R1
TE Connectivity / Neohm BrandMetal Film Resistors - 68.1 ohm (+/-) 1% - 0.6W - 350V - Through Hole - 2.3mm Dia x 6.2mm
DESCRIPTION
Metal Film Resistors - 68.1 ohm (+/-) 1% - 0.6W - 350V - Through Hole - 2.3mm Dia x 6.2mm