EV28-2.0-02-11M by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
EV28-2.0-02-11M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 11mH 10kHz 2A 162mOhm DCR Thru-Hole
RoHS Compliant
Box Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: EV28200211M
Supplier:
Part No:
EV28-2.0-02-11M
Alias/AKA:
801063-SF
COO:
TH
ECCN:
EAR99
500
Package Type:
Box
Configuration:
Dual
Family:
EV
Dimension:
30.2 x 22 x 35.7 mm