FN3256H-36-33 by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
FN3256H-36-33
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Power Line Filter - Chassis - 36 A - 520 VAC - 3 Phase + Neutral Line - Screw. ...
DESCRIPTION
Search Keywords: FN3256H3633
Part No:
FN3256H-36-33
Alias/AKA:
806120-SF
COO:
TH
ECCN:
EAR99
6
Maximum Voltage Rating:
520 VAC
Maximum Current Rating:
36 A
Operating Frequency:
0 to 60 Hz
Operating Temperature:
-25 to 100 °C
Dimension:
118 x 180 x 85 mm