FN9262B-10-06 by te connectivity / schaffner emc
Image is representational - see mfr. specs
FN9262B-10-06
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Power Entry Connector Receptacle - Male Blades, Module - IEC 320-C14 - 10A - Twin Fused - IP40 - Quick Connect - Panel Mount, Flange.
DESCRIPTION
The FN9262B-10-06 is power entry connector receptacle for rectangular panel cutout dimensions: 29.00mm x 33.00mm.