ABU125-120 by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
ABU125-120
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 8.43A 100W Carton
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: ABU125120
Supplier:
Triad Magnetics
Part No:
ABU125-120
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
AC Input Voltage:
N/A
Dimension:
127 x 76.2 x 26.6mm