ABU125-150 by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
ABU125-150
Triad Magnetics
AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 6.67A 100W Carton
DESCRIPTION
Search Keywords: ABU125150
Part No:
ABU125-150
1
AC Input Voltage:
N/A
DC Input Voltage:
N/A
Dimension:
127 x 76.2 x 26.6mm