FS48-250-C2 by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
FS48-250-C2
Triad Magnetics
Power Transformer - Laminated Core - 4200Vrms - 12VA - 115V/230V Primary - Parallel 24V/Series 48V Secondary - PC Pin - Through Hole.
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION