WSU120-3000 by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
WSU120-3000
Triad Magnetics
AC/DC Adapter - Wall Mount - 36 Watts: 12V @ 3A - NA Input Blades - Lvl V
DESCRIPTION
Search Keywords: WSU1203000
Part No:
WSU120-3000
1
DC Input Voltage:
Not App
AC Input Current - Typical:
Not Specified
CoC Tier:
No
AC Input Voltage:
90 to 264
Dimension:
84.0 x 53.0 x 31.0 mm
AC Input Current - Maximum:
0.58A