WSU240-0500 by triad magnetics
Image is representational - see mfr. specs
WSU240-0500
Triad Magnetics
AC/DC Adapter - Wall Mount - 15.8 Watts: 24V @ 0.66A - NA Input Blades - Lvl V
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: WSU2400500
Supplier:
Triad Magnetics
Part No:
WSU240-0500
COO:
VN
ECCN:
EAR99
1
CoC Tier:
No
DC Input Voltage:
Not App
Adapter Color:
Black
Dimension:
71.0 x 42.8 x 30.0 mm
AC Input Current - Maximum:
0.58A