110-A-111/10 by weco electrical connectors inc.
Image is representational - see mfr. specs
110-A-111/10
WECO Electrical Connectors Inc.
Plug - Plug-In Screw - 10 pole - 30 to 16 AWG - 8 Amps - 300V - 3.5mm Pitch
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION