AWH-16G-E222-IDC by assmann wsw components
Image is representational - see mfr. specs
AWH-16G-E222-IDC
Assmann WSW Components
IDC Connector - Rectangular - 16 Position - Male Pin - 2.54mm Pitch - 1A - Panel Mount - Gray.