4814P-T02-222LF
BournsRes Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/°C BUS 14-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
RoHS Compliant
TUBE Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Res Thick Film NET 2.2K Ohm 2% 1.12W ±100ppm/°C BUS 14-Pin SOM Gull Wing SMD Automotive Tube
Search Keywords: 4814PT02222LF
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Bourns
Part No:
4814P-T02-222LF
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
CR
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
50
Package Type:
TUBE
Case Size:
N/R
Circuit Designator:
BUS
Number of Resistors:
13
Number of Terminals:
14
Power Rating:
1.12 W
Power Rating per Resistor:
0.08 W
Resistance Value:
2.2 KOhm
Tolerance:
2 %
Temperature Coefficient:
±100 ppm/°C