PS-C-125-WT
BradyPermaSleeve Polyolefin Wire Marking Sleeves - 0.125 in Dia x 100 ft L - White.
RoHS Compliant
Roll Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Search Keywords: PSC125WT
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Brady
Part No:
PS-C-125-WT
Alias/AKA:
131070
Unit of Measure:
Per Roll
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
US
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
Package Type:
Roll
IN STOCK: 37 Rolls
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 3 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
PCB terminal block - nominal current: 24 A - rated voltage (III/2): 400 V - nominal cross ...