EKMQ401VSN101MP25S by chemi-con
Image is representational - see mfr. specs
EKMQ401VSN101MP25S
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 100uF 400V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 700mA 2000h 105A°C
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: EKMQ401VSN101MP25S
Supplier:
Chemi-Con
Part No:
EKMQ401VSN101MP25S
COO:
MY
ECCN:
EAR99
200
Capacitance Value:
1002179uF
Tolerance:
202203%
Operating Temperature:
-25 to 105 °C
Mounting:
Through Hole2190
Size:
22 x 25 mm