ELXZ250ELL102MK20S
Chemi-ConCap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 1660mA 7000h 105A°C Automotive Bulk
DESCRIPTION
Cap Aluminum Lytic 1000uF 25V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 1660mA 7000h 105A°C Automotive Bulk