QL-1-13-DM-KM-20
Circuit Breaker IndustriesCircuit Breaker Magnetic (Hydraulic Delay) - 1 Pole - 20A - 120VAC - Lever Actuator - DIN Rail.
DESCRIPTION
The QL-1-13-DM-KM-20 magnetic circuit breaker is just 13 mm wide. Mounting on 35mm DIN rail.