357LB3I040M0000 by cts corporation
357LB3I040M0000
CTS Corporation
Oscillator VCXO 40MHz ±50ppm (Stability) 15pF HCMOS 55% 3.3V 6-Pin SMD T/R
RoHS Compliant
REEL Packaging
Accessories
DESCRIPTION