AR22JR-2A10A
Fuji ElectricKeyswitch - 22mm - 2 Position - 1NO.
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
The AR22JR-2A10A is maintained keyswitch (key removeable left).
Search Keywords: AR22JR2A10A
SPECIFICATIONS
Product Attribute
Attribute Value
Select Attribute
Products found: 0
Supplier:
Fuji Electric
Part No:
AR22JR-2A10A
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
Yes
HTS:
COO:
JP
ECCN:
EAR99
Supplier Standard Pack:
1
IN STOCK: 23
Ships today, if you order in
Factory Lead-Time 8 Weeks
Qty
Unit Price
1
Product Guides
CUSTOMERS
ALSO BOUGHT
CA3-B0-22-640-121-D
Circuit Breaker - Magnetic (Hydraulic Delay) - 3 Pole - 40A, 250VAC/150VDC - Lever Actuato...
AR22F0R-10G
Switch Push Button N.O. SPST Flush Round Button Momentary Contact Screw Panel Mount
Continuous plug-in bridge - length: 500 mm - color: red