71MB30-01-4-03N by grayhill
Image is representational - see mfr. specs
71MB30-01-4-03N
Grayhill
Switch Rotary 4P3T 3 Flatted Shaft Solder Lug 0.3A 115VAC 30VDC Automotive
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION