NGE12I24-P1J
NGE12I24-P1J
In Stock: 8
Minimum Order: 1
VIEW PRODUCT
GE12I24-P1J by mean well
Image is representational - see mfr. specs
GE12I24-P1J
MEAN WELL
AC/DC Adapter - Wall Mount - 15 Watts: 24VDC @ 0.625A - Lvl VI ++ ORDER AC BLADES ++
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
Discontinued & Replaced
DESCRIPTION
Search Keywords: GE12I24P1J
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
GE12I24-P1J
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
AC Input Current - Typical:
Not Specified
AC Input Current - Maximum:
0.58A