NGE12I24-P1J by mean well
Image is representational - see mfr. specs
NGE12I24-P1J
MEAN WELL
AC-DC Wall Mount Adapter - 12W - 24VDC - 0.625A - Interchangable AC plug (sold separately) - 2.1x5.5mm DC Plug with 20AWG/150cm Cord
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION