LRS-1200-12 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
LRS-1200-12
MEAN WELL
AC-DC Power Supply - 1200W - +12VDC - 92A - Input: 180-350VAC - 225x124x41mm
DESCRIPTION