LRS-150F-15 by mean well
Image is representational - see mfr. specs
LRS-150F-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@10A - 150W
RoHS Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: LRS150F15
Supplier:
MEAN WELL
Part No:
LRS-150F-15
COO:
CN
ECCN:
EAR99
1
Dimension:
159 x 97 x 30 mm
DC Input Voltage:
120 to 370 V
AC Input Voltage:
85 to 264 V