SCWN06A-12
MEAN WELLModule DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.5A 6W 8-Pin DIP Module
DESCRIPTION
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 0.5A 6W 8-Pin DIP Module
Search Keywords: SCWN06A12
Part No:
SCWN06A-12
Dimension:
31.8 x 20.3 x 10.2 mm