06025VG-24Q-ZT-A0 by nmb technologies corporation
Image is representational - see mfr. specs
06025VG-24Q-ZT-A0
NMB Technologies Corporation
Tubeaxial Fan - 24VDC - Square 60mm L x 60mm H - Ball Bearing - 38.4 CFM (1.08m³/min) - 53.0dB(A) - 6 W - 9200 RPM - 3 Wire Leads.