SM108032006FE
SM108032006FE
In Stock: 1,500
Minimum Order: 50
VIEW PRODUCT
SM108032006F by ohmite
Image is representational - see mfr. specs
SM108032006F
Ohmite
Res Thick Film 200M Ohm 1% 2.5W ±50ppm/°C Epoxy RDL
RoHS Non-Compliant
Packaging
Accessories
DESCRIPTION
Search Keywords: SM108032006F
Supplier:
Ohmite
Part No:
SM108032006F
Unit of Measure:
Per Each
RoHS:
No
ECCN:
EAR99
100
Termination Style:
Radial
Power Rating:
2.5 W
Resistance Value:
200 mOhm
Tolerance:
1 %
Temperature Coefficient:
±50 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 110 °C
Packaging:
N/A
Dimension:
52.83 x 2.54 x 8.64 mm
Terminal Pitch:
48.26 mm