G2R2AC24BYOMI
Omron ElectronicsPower Relay 24VAC 5A DPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
DESCRIPTION
Power Relay 24VAC 5A DPDT(29mm 13mm 25.5mm) THT