6TPF220M5L by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
6TPF220M5L
Panasonic
Cap Tant Polymer 220uF 6.3VDC D3L CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.8mm) SMD 7343 0.005 Ohm 105A°C T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: 6TPF220M5L
Supplier:
Panasonic
Part No:
6TPF220M5L
COO:
ID
ECCN:
EAR99
2500
Package Type:
Reel
Fail Safe with Built-in Fuse:
No
Lead Diameter:
N/R
Equivalent Series Resistance:
0.005 Ohm
Case Code:
D3L
Insulation:
N/R
Construction:
Flat
Case Style:
Molded
Capacitance Value:
220 uF