ECW-F6223JL by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ECW-F6223JL
Panasonic
Cap Film 0.022uF 630V PP 5% (12.5 X 6.2 X 9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
DESCRIPTION
Search Keywords: ECWF6223JL
Part No:
ECW-F6223JL
EAR99
100
Voltage:
630 VDC
Capacitance Value:
0.022 uF
Tolerance:
5 %
Size:
12.5 x 6.2 x 9 mm