ERJ-P08J334V by panasonic
Image is representational - see mfr. specs
ERJ-P08J334V
Panasonic
Res Thick Film 1206 330K Ohm 5% 0.667W(2/3W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
DESCRIPTION
Search Keywords: ERJP08J334V
Part No:
ERJ-P08J334V
Resistance Value:
330 KOhm
Power Rating:
0.667 (2/3) W
Tolerance:
5 %
Case Size:
1206
Temperature Coefficient:
±200 ppm/°C
Operating Temperature:
-55 to 155 °C